O Higiemisiu

 

Higiemiś to sympatyczny miś, który uwielbia pomagać dzieciom, nauczycielom i wychowawcom. Dba o zdrowy tryb życia i czystość. Błąkał się po świecie aż trafił do nas - tak mu się u nas spodobało, że postanowił zostać na dłużej.

Opowiedział nam o swojej bardzo ważnej misji – chce nauczyć wszystkie dzieci jak myć i dezynfekować rączki oraz jak zadbać o swoje zdrowie. Postanowiliśmy mu w tej misji pomóc. Miś w niesamowicie interesujący sposób mówił nam o wszystkich ważnych zasadach, które spisaliśmy i zamieniliśmy na opowieść, wydrukowaliśmy i dzielimy się nią teraz z Wami.

W ten oto sposób miś podróżuje po żłobkach, przedszkolach, szkołach, salach zabaw, hotelach, sklepach i wielu innych miejscach w których spotkać można najmłodszych. Uczy o konieczności zachowania odległości, o tym, kiedy nosić maseczkę, oraz kiedy i jak prawidłowo umyć ręce. Pilnuje też magicznego płynu, który pozwala zdezynfekować ręce – choćby przed wejściem do przedszkola, hotelu czy sklepu.

Miś Higiemiś bardzo się cieszy, że będzie mógł pojawić się u Ciebie. Wystarczy zakupić niezbędne w jego pracy magiczne urządzenia, aby wyruszył w podróż. Zadbajmy wspólnie z Higiemisiem o bezpieczeństwo naszych dzieci.